Szafki nocne – niezbędne w każdej sypialni!


15 maj 2017

Każdy pragnie, żeby jego mieszkanie prezentowało się możliwie najlepiej i było również wygodne w użytkowaniu. Dlatego też podczas zakupu mebli nie wolno zapomnieć o szafkach nocnych, które koniecznie powinny znaleźć się w sypialni!

Pożyteczna szafka nocna

Na szafce można postawić lampkę nocną, ale również i inne rzeczy – na przykład szklankę z wodą czy książkę, czytaną przed zaśnięciem. Szafka jest zatem wygodnym przedmiotem, który nada się nie tylko do pokoiku dziecięcego, lecz również do sypialni młodzieży czy osób dorosłych. Szafki nocne są też same w sobie bardzo estetyczne i stanowią wspaniałe dopełnienie całości – jeśli oczywiście zostaną utrzymane w stylu przewodnim danego pomieszczenia. Na pewno dodają uroku, a przecież pełnią również praktyczne funkcje!

Wysoka jakość wykonania

szafka

Prezentowane szafki nocne zostały wykonane z płyty MDF, a następnie polakierowano je farbą ekologiczną z atestem. To bardzo istotna informacja, jako że dzięki temu są obecnie bardzo odporne na oddziaływanie czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć czy wysoka temperatura. Dzięki temu można bez obaw stawiać na nich na przykład kubki z gorącymi napojami – nie pozostawią one żadnych śladów i odbarwień! Wszystkie szafki, jakie można u nas kupić są białe – to kolor uniwersalny, dlatego też nasze szafki nocne pasują do wszystkich barw ścian! To ważne, ponieważ nie trzeba kupować nowej szafki, gdy robi się remont i na przykład zmienia kolor ścian – z każdym będą się tak samo świetnie komponować!

Dostępne modele szafek

Nasze szafki można nabyć w dwóch wersjach – w zależności od gustu klientów. Pierwsza propozycja to model Jamie szafki nocnej, wyposażony w jedną szufladę i pustą przestrzeń poniżej, która również ma kształt półki. To wygodna szafka, na której można zmieścić wszystkie potrzebne rzeczy. Drugi model szafki nocnej to Emma, która z kolei wyposażona została w dwie szuflady.